ماهنامه فنی ومهندسی تهویه وتاسیسات، با هدف ارتقای سطح آگاهی درزمینه‌های مرتبط با صنعت تهویه و تاسیسات و صنعت ساختمان منتشر می‌گردد و حاوی مقالات به‌روز تالیفی و ترجمه‌ای و گزارش‌های مرتبط  و معرفی برندهای برتر در سطح ایران و جهان است.

این نشریه هر ماه در تیراژ چند هزاری برای مخاطبان خاص خود مانند تمامی دست‌اندرکاران صنعت ساختمان شامل تولیدکنندگان و واردکنندگان کالاهای تاسیساتی،  مهندسان مشاور،  انجمن‌های تخصصی، سازمان‌های نظام مهندسی، انبوه‌سازان، پیمانکاران،  بیمارستان‌ها و  داروسازی‌ها،  صنایع غذایی، پالایشگاه‌ها و صنایع پتروشیمی، کارخانجات سیمان، صنایع آب و فاضلاب، صنایع کشتی‌سازی، هتل‌ها و نیز جامعه علمی کشور و دانشگاه‌ها ارسال می‌گردد. همچنین حضور مستمر در نمایشگاه‌ها و همایش‌های مرتبط در سراسر کشور، نمونه‌ای بر این توزیع تخصصی است.

۲۰ سال از آغاز به کار ماهنامه تهویه و تاسیسات می‌گذرد و همواره تلاش پرسنل ماهنامه آن بر این بوده است که این نشریه بتواند راهنمای جامع و شایسته‌ای برای صنعت تهویه و تاسیسات کشور باشد.

لوح تقدیر

افتخارات برای هر فرد و شرکتی، دستاوردی مهم هستند.
همه این قاب‌ها، یادآور روزهایی است که در ماهنامه تهویه و تاسیسات ، سخت تلاش کردیم و با حضور در نمایشگاه ها ، همایشها و کنفرانس های  مختلف و متعدد پوشش خبری و اطلاع رسانی کرده و به عنوان رسانه در صنعت تهویه و تاسیسات کشور افتخارات مهمی را بدست آوردیم.